Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?
2017  yılında Şanlıurfa ilinin Siverek ilçesinde  Andezit taşı işleme ve uygulama amacıyla kurulan Bölge Bazalt  Limited Şirketi, kuruluşundan bu yana temel prensip ve ilkelerimizi ön planda tutarak her birisi referanslarımızı oluşturan birçok iş yapmış, kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayarakbugünlere gelmiş ve hizmetlerine devam eden bölgedeki lider firmalardan birisi olmuştur. 

Kullandığımız malzeme olan Diyarbakır Bazalt Taşları, Hani Bazaltı konusunda tam bir güven ve yetkinliğin adını oluşturduk. Güneydoğu Anadolu bölgesinde çıkarılan en kaliteli Bazalt Taşlarını işleyerek piyasaya sürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

40’a yakın cinsi ve biçimi ile, andezit bazalt taşını, girebileceği her biçimde ve kullanım tarzında uyguladık, uyguluyoruz. Taş ocakları, taş işleme fabrikalarımız ve yetkin personelimiz ile Andezit taşının alabildiğine güzel, doğal, dayanıklı dünyası ile sizleri Surtaş Madencilik ve İnşaat Anonim Şirketi olarak tanıştırmak istiyoruz.

Daha geniş bilgi ve olası işbirliği için şirketimizin üst yöneticilerinden; idareci, mühendis, usta ve işçisine kadar tüm personeli sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaklardır.

Hizmetlerimiz
Andezit, Mermer, Bazalt ve Granit taşlarını ister kullanıma hazır olarak ister uygulaması tarafımızdan yapılmış olarak temin edebilirsiniz. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, toplu konut projeleri, taşeronluk, müteahhitlik işleri konusunda kayda değer bilgi birikimimizi hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca inşaat ve taahhütlük hizmetlerimiz sizlerden aldığımız destekle büyüyerek devam etmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Pazarda lider konumda olan, çoğu zaman pazara yön veren bir şirket olmamız bir etken. Doğal Taş konusunda dünyada bilinen en ileri teknolojiler ile çalışıyor olmamız da bir diğer etken. Fakat bunun yanı sıra bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri de, müşteri odaklı bakış açımız: bugün sağladığımız ürün ve hizmetler müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını karşılıyor olabilir ancak mevcut ürün ve sistemlerin gelecekte de müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamasını garanti altına almak gerekmektedir. Müşteri odaklı bakışımızı en üst seviyelerde tutmak ve memnuniyetin gerçekleşmesini sağlamak için en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

© 2021 Bölge Bazalt Kurumsal web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL